
Жіноча куртка демісезонна 54–70 від виробника | Інтернет-магазин Liardi
- В наявності
- Код: 204 шоколад
1 790 ₴
1 680 ₴
- +380 (63) 620-12-87
Жіноча демісезонна куртка від виробника – великі розміри 54–70 | Інтернет-магазин Lantara
Практична жіноча демісезонна куртка для весни та осені, створена з урахуванням великих розмірів і реальних потреб жінок. Куртка має зручну посадку: не сковує рухів, не підкреслює зайве та комфортно сидить по фігурі.
📏 Характеристики:
• Розміри: 54–70
• Довжина виробу: 80 см
• Сезон: весна / осінь
• Виробник: Україна
• Магазин: інтернет-магазин Lantara
Довжина 80 см робить жіночу демісезонну куртку практичною для щоденного носіння — вона захищає від вітру та прохолоди, залишаючись легкою й зручною. Куртка підходить для активного міського ритму, прогулянок та повсякденних справ.
Виробництво безпосередньо в Україні, без посередників, дозволяє запропонувати доступну ціну при стабільній якості. Це оптимальний варіант для тих, хто хоче купити жіночу куртку великих розмірів без переплат.
🔹 Переваги:
✔ Жіноча демісезонна куртка великих розмірів
✔ Розміри 54–70
✔ Зручна посадка для повної фігури
✔ Практична довжина 80 см
✔ Виробництво — Україна
✔ Ціна від виробника
✔ Доставка по Україні
Замовляйте онлайн в інтернет-магазині Lantara — жіночу демісезонну куртку, яка добре сидить, комфортна в носінні та підходить на кожен день. Швидке оформлення та оперативна відправка по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LIARDI |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Синтепух |
| Колір | Шоколад |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Сатин |
| Капюшон | Знімний |
| Застібка | На планці, Блискавка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
- Ціна: 1 680 ₴





